ESKİŞEHİR HALI VE KOLTUK YIKAMA

      Eskişehir'de  Hlı & koltuk yıkama ve vakumlama sistemiyle temizlenir leke sökücülerle lekeli yerler temizlenir, kuvvetli sanayi tipi makinelerle yapılan bu temizlikten sonra koltuklarınızda sadece nem kalacak oda kısa bir sürede kuruyacaktır yaz mevsiminde 2 saat içinde kış döneminde kaloriferli ortamda 3 saat normal mekanlarda 7 saat içinde tam kuruma gerçekleşir.Bir takım oturma gurubu maxsimum 1 ila 1,5 saat içinde yıkanmaktadır.Koltuk yıkamaya gelen personelimiz koltuğun kirlilik oranına ve kumaşın niteliğine göre temizlik kimyasalı belirler ona göre işlem yapar.

     Bir gün öncesinde randevu alınız...

 

        Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar ev temizliğine gereken zamanı ayıramamaktan şikâyetçidirler. Yoğun iş temposu ve yoğun geçen gündelik yaşam sırasında ev temizliği genelde arka plana atılan bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple evdeki koltuk, halı v.s. gibi eşyaların temizliği oldukça önemlidir. Koltuk temizleme konusunda Eskişehir’de güvenebileceğiniz bir temizlik şirketiyiz. Odunpazarı’nda bulunan firmamız ile Eskişehir’de her yere koltuk temizleyen aletlerimizle birlikte gelmekteyiz. Sultandere’den Anadolu Üniversitesine, Tıp fakültesinden 71 evlere kadar aklınıza gelen tüm yerlere koltuk temizleyen personellerimiz kısa bir süre içinde gelerek 1-2 saat içinde 1 adet koltuk takımını baştan aşağı temizlemektedir. 

 

     Koltuk Temizleme işi ile uzun süredir uğraşan firmamızda isteğe bağlı olarak ev temizleme ve halı yıkama gibi hizmetler de verilmektedir. Koltukların yıkanmasında oldukça hassas davranan personelimiz koltukları temizlerken sanki kendi koltuklarını temizliyormuşçasına çaba göstermektedir. Bu sebeple tüm müşteriler temizleme işinden son derece memnun kalmaktadır. Koltuklarda zamanla oluşabilen çeşitli nedenlere bağlı kir ve lekeler de Eskişehir firmamız tarafından temizlenmektedir. Bu sayede kalıcı gibi görünen ve çıkması mümkün değil denen lekeler koltuklardan tamamen çıkarılarak ilk günkü kadar temiz bir hale gelmektedir. 

 

     Koltuk temizleme işinde deri koltuk ve kumaş koltuk seçeneği vardır. Elemanlarımız koltuk türüne göre özel olarak temizleme yöntemleri kullanmaktadır. Bu sayede koltuklar en doğru şekilde yıkanarak koltukların yıpranmasından kaçınılmaktadır. Deri koltukta genellikle yıkama işi yapılmaz. Bunun yerine özel ürünlerle yüzeysel temizlik yapılmaktadır. Bu sayede derinin zarar görmesi engellenmiş olur. Buna karşın kumaş koltuklarda temizleme işi makinelerle yapılmaktadır. Makinelerle yapılan temizlik işleminde çalışanlar özel deterjanlar kullanmaktadır. Bu sayede koltuktaki zararlı canlılar ve mikro organizmalar da yok edilmiş olur. 

 

         Evimizde kullandığımız eşyaların bir bölümü zamanla kirlenebilir. Bu durumda eşyalarınızı bir şekilde temizlemek durumundasınız. Mobilya temizliği konusunda Eskişehir’de hizmet almak istediğinizde size bu hizmeti verebilecek çok sayıda firma vardır. Kumaş koltuk temizleme hizmetinde koltuğunun temizlenmesini isteyen birisi öncelikle firma yetkilileri ile irtibata geçmelidir. Daha sonra eve gelen firma yetkilileri koltuğun ne kadar kirli olduğuna karar verdikten sonra temizleme işlemine başlayacaktır.

 

        Kumaş koltuk temizleme işlemi yapan elemanlar isteğe bağlı olarak leke temizleme konusunda da hizmet vermektedir. Bu sayede koltukta bazı nedenlerden dolayı oluşan leke ve pisliklerin çıkarılması sağlanır. Ağır lekeler ve çıkması imkansız gibi görünen lekeler uzman koltuk temizleme kadrosu tarafından itina ile temizlenmekte ve koltuk sahipleri koltuklarını tekrar ilk günkü yeniliğinde kullanmaktadırlar. Kumaş koltuk temizliğinde kullanılan deterjan ve temizlik ürünlerinin kaliteli ve organik yapıda olması sayesinde koltuklara zarar vermeden temizleme işlemi yapılmaktadır. 

 

      Koltuklar & Halı yıkama işleminde özellikle kumaş koltuk temizleme işinde ıslaklık uzun sürmemektedir. Kumaş bir koltuğu temizlerken çok az oranda nemlilik oluşmaktadır. Ancak bu nemlilik yaz sıcakları göz önüne alındığında kısa bir süre içinde ortadan kaybolmaktadır. Kumaş koltuklarda yazın 1-2 saatte kuruyabilen döşemeler kışın daha uzun sürede kuruyabilir. Kışın kuruma süresi ise maksimum 7 saate ulaşmaktadır. Bu yüzden kullanıcılar kumaş döşemeli koltuklarını yıkatırken acaba kurur mu kurumaz mı diye düşünmelerine gerek yoktur. 

Eskişehir Web Tasarım