ESKİŞEHİR YERİNDE HALI YIKAMA

          Eskişehir’de uzun yıllardır halı yıkama, koltuk temizleme ve yatak temizleme gibi hizmetler veren firmamız hijyen konusunda müşterilerden tam not almayı başarmıştır. Eskişehir Odunpazarı ilçesinde bulunan koltuk yıkama firmamız Tepebaşı ilçesine de hizmet vermektedir. Halılarınız isterseniz evinizde yerinde yıkama isterseniz halı fabrikasına götürerek yıkamaktayız. Halı yıkarken kullandığımız özel şampuan ve teknolojik makinelerimiz ile halılarınız tam anlamıyla temizlenmektedir. Halıların temizlenmesinde kullanılan özel şampuanlar halıları iç kısmını da dahil ederek temizlemektedir. 
 
 
          Halı yıkarken eğer halınız halı yıkama fabrikasında yıkanacaksa, halı öncelikle 2-3 saat suda bekletilir. Bu süre içinde halının iç kısmı tam olarak ıslatılmaya çalışılır ve bu sayede deterjanın halının her tarafına ulaşması amaçlanır. Halı yıkama konusunda ciddi anlamda tecrübeye sahip olan elemanlarımız, halıları derinlemesine temizlemektedir. Eskişehir’de halı yıkama konusunda zaman ayıramadığından şikayetçi olan müşterilerimize halı yıkamayı 48 saat içinde tamamlayabileceğimiz iddia ediyoruz. Bu süre içinde halılarınız evinizden ücretsiz servis ile alınır. Daha sonra halı fabrikasına getirilen halınız ıslatılır. Ardından modern makineler yardımıyla hijyenik bir temizlik yapılır. Bu işlemin ardından kurutma işlemine geçilir. Kurutma işlemi Eskişehir’de doğalgaz kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede halınız zarar görmeden kurutulur. Halının kurutma işlemi tamamlandıktan sonra tekrardan ücretsiz servis ile müşterinin evine teslim edilir. 
 
 
          Halı yıkama konusunda kafasında soru işareti olan kişiler için garantili halı yıkama hizmeti veriyoruz. Bu sayede halılarınız taşıma, yıkama ve kurutma gibi aşamalardan geçerken olası bir zarar görmesi durumunda halı sahiplerine maddi kaybını karşılaması için ödeme yapılmaktadır. Bu sayede sizin halınız yıkanırken aklınızda “Acaba halım ne durumda” gibi bir sorunun takılmasına gerek yoktur. Halınız profesyonel elemanlarımız tarafından temizlenirken size düşen şey işinize odaklanmaktır. 
Halı yıkama işi sanılanın aksine oldukça zor ve zahmetli bir iş olarak gösterilebilir. Eskişehir halı yıkama işinde oldukça profesyonel olan temizleme elamanlarımız halıların temizliğinde ciddi anlamda titiz davranmakta ve halılara gereken önemi göstermektedir. Yerinde halı yıkama halıların götürülmesini istemeyen ve yüzeysel bir temizliği yeteli bulan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu sistemde halılar evinizden alınıp halı yıkama fabrikasına götürülmez. Eskişehir’de bulunan halı yıkama firmamıza telefon ederek halı yıkama elemanlarımızı evinize çağırabilirsiniz. 
 
 
        Deneyimli ve uzman personellerimiz yerinde halı yıkama hizmetinde kaliteli halı yıkama makineleri kullanmaktadır. Halı yıkama makinelerinin içinde kullanılan yıkama deterjanlarının da organik olması sebebi ile bu yöntem sıkça tercih edilen halı yıkama yöntemlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Halıların garantili yıkanması da bir başka unsurdur. Bu sayede müşteriler halılarını elemanlarımıza gönül rahatlığıyla emanet edebilirler. 
Yerinde halı yıkama hizmetinin en büyük artılarından birisi de halıların kısa bir süre içinde yıkanmasıdır. Bu sayede halılar iki saat içinde temizlenmektedir. Bu sayede halılarınızı yerinden oynatmadan temizlenme işlemi yapılmış olur. Yıkama işi yapıldıktan sonra halı biraz nemli kalabilir. Ancak halı yıkamada kullanılan vakum makinesi sayesinde çok az bir nem kalmıştır. Bu nem de halının üzerinde en fazla 2 saat süreyle kalır daha sonra kuruyarak kısa bir sürede halılarınız tertemiz olur ve size en temiz hali ile teslim edilir. 
Eskişehir Web Tasarım