ESKİŞEHİR HALI YIKAMA' PROFESYONEL HİMET ESKİŞEHİR

Halı Yıkama Hizmetleri 

Kilim, döşeme, şilteler için profesyonel halı yıkama temizleme hizmeti sunuyoruz. Çevre dostu ve toksik içermeyen temizleme solüsyonu ile.

Servislerimiz tarafından halı yıkama hizmetimize halılarınız öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Sonrasinda temizliği sağlanır.

Halılar evlerimizin olmazsa olmaz temel eşyası. Bu şekilde hayatımızda önemli yeri olan halıların bakımı ve temizliği en az deseni, modeli ve kalitesi kadar önemlidir. Onun için halı yıkama firmamızı da halılarınıza en az bizim kadar değer veren bir halı yıkama firmasına teslim etmeliyiz. Halılarınızın temizliği evimizin hijyeni açısından çok önemli bir rol oynar.

Günümüzde halı yıkayan çok sayıda firma var fakat gerçekten istediğimiz şekilde halılarınızı temizleyen halı yıkama firmalarını diğerlerinden nasıl ayırmlaıyız? Halılarınızın bizin için olan önemini anlayan ve aynı zamanda halı yıkama tekniğini iyi bilen kurumsal halı yıkama firmalarına nasıl ulaşabiliriz? Halılarımız yıkamacıdan geldikten sonra iyice temizlendiğini nasıl anlarız? Şimdi bu sorularınızı tek tek ele alarak cevaplayacağız.

Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir 

Evlerimizde her odada bulunan ister istemez temas ettiğimiz temel eşyalarınız arasında yer alan halı. Bunun içinde halı temizliği sağlamamız sağlığımız için çok ama çok önemli bir durumdur. Halılarımızda yapısı gereği kirli olduğunu göstermeden kirini derin yapısında saklayabilir. Yalnızca kir, toz leke değil anı zamanda vücudumuzda dökülen ölü deri tozları da halılarımızın derin kısımlarında yer almaktadır. Halılarımız her daim ayak altında olduğu için, lekelenme durumu çok daha fazladır. Bu lekeler her zaman kolay çıkan lekeler olmayabilir. Örneğin başımıza sıkça gelecek durumlardan en zorlu olanı çay lekesidir. Tabi zengin Türk mutfağını da göz önünde bulundurur sak yağlı ekmek lekeleri de sıkça karşılaştığımız lekeler arasında yer alır.

 

Eskişehir Web Tasarım